Manipulační dělníci ve výrobě

FirmaKM konsult s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda24 000 Kč až 30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pracoviště Kroměříž

Náplň práce:
Proběhne zaškolení a zapracování na pozici operátor výroby – jednoduchá obsluha vstřikolisu, odebírání dílců, kontrola procesu, kvality materiálu, příprava balících prostředků např. plastové boxy a krabice pro další zaměstnance

Požadujeme:
praxe v oboru výhodou, znalost práce na počítači, ochotu pracovat ve třísměnném provozu, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
práci s osobním přístupem nadřízených, závodní stravování, motivační osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity např. 5 dní volna navíc oproti ZP, 1 den sick-day, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity tzv. benefit kartu, firemní akce apod., pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, uvedena nástupní HM, po-té HM + odměny, náborový příspěvek ve výši 5.000,-Kč (bude vyplacen po zkušební době)
– Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: [email protected] nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka, případně osobně.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kaplanova 2830/4, Kroměříž, 76701, Česko
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč až 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jízdní výhody
  • Dovolená navíc

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:KM konsult s.r.o., IČ: 28352050
počet volných pracovních míst:4
datum zveřejnění nabídky práce:13. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Zdeněk Večerka, Personalista
telefon:777 776 355
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma KM konsult u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 24 000 Kč až 30 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Zvláštní prémie, Jízdní výhody, Dovolená navíc, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Kaplanova 2830/4, Kroměříž, 76701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 03. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.